Про Нас
ArtModels
Про Нас

Як колектив ARTMODELS перетворився у сім’ю

За 10 років роботи наша Компанія згуртувала навколо себе сотні різних творчих людей. Багато хто знайшов справжніх друзів по життю, однодумців чи партнерів саме на території краси, гармонії і добра. Ми цінуємо це і намагаємося будувати довготривалу історію з кожним, хто торкається нас. Так виникла ідея об’єднати дітей, випускників, батьків, педагогів, колектив в єдиний клуб інтересів. Це клуб тих, хто #LoveARTmodels – ми разом поза навчанням влаштовуємо активності, пікніки, поїздки, святкуємо перемоги і ювілеї. А наші мами настільки ініціативні та активні, що створили прогресивну товаристську команду #MAMAFIA. Підтримуємо один одного і будуємо міцні стосунки єдиної великої ARTMODELSFAMILY.

Модний глянець про персони, бренди, ініціативи - ARTMODELS.ua

ARTMODELS.ua – перший у Рівному модний глянцевий журнал про найуспішніших особистостей нашого краю, найяскравіші події, красу та стиль, тренди, талановитих людей, красиві локації, модні, навчальні, соціальні проекти і все, що є lifestyle сучасної енергійної людини в місті!

Журнал з’явився до першої річниці Компанії ARTMODELS і відтоді став окремим успішним проектом зі своєю історією. Фішкою стало також те, що презентація кожного випуску проходить у форматі благодійного світського вечора, а кошти звідти сприяють втіленню різних добрих справ, серед яких постійна допомога пацієнтам відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.

У світ вже вийшло 23 номери, що в різні періоди ребредингу мали назви ARTMODELS, ALSM, а нині ARTMODELS.ua. Журнал творили редактори Олена Гаврилюк, Вікторія Серветник, Ольга Кирея, Ірина Михалевич.

Обкладинки журналу є дуже важливими і відображають концепцію, центральну задумку кожного номера. Тому їх прикрашають достойні, відомі, красиві і цікаві люди Рівненщини.

Незмінним через роки лишається якість журналу, трендовість, ексклюзивні фото, наповнені сенсом матеріали і уважність до деталей, про які дбає випускова команда глянцю.

Організація подій та режисура культурних заходів від команди ARTMODELS

Ще один напрямок роботи Компанії ARTMODELS - організація та проведення різного масштабу подій у форматі «під ключ». Маючи досвід організації власних іміджевих проектів, колектив Компанії володіє креативом, режисерськими і організаторськими здібностями, щоб створити концептуальний івент на замовлення. Від маленької сімейної вечірки до великого тематичного заходу: у портфоліо команди ARTMODELS вже велика кількість відомих робіт. Серед них і відкриття етно-резиденції «Ладомирія», проведення міського заходу «День українського костюма», велика кількість церемоній відкриття матчів футбольного клубу «Верес», офіційне відкриття брендових магазинів як ANDRE TAN KIDS, шоу-програми в торгово-розважальних центрах, Міжнародний військово-історичний захід «Берестецька варта 1651-2011», відкриття культурно-археологічного комплексу «Пересопниця», фестиваль-конкурс талантів Волині проект «СВОЇ» та багато іншого.

Школа всебічного розвитку особистості - це не лише про моделінг

ARTMODELS SCHOOL - Школа всебічного розвитку для дітей та підлітків, повноцінні річні і короткострокові програми, які дають змогу найперше розвинути свої таланти, освоїти навички професії моделі, ведучого, телеведучого, журналіста, координатора подій, але й мати змогу відпрацювати усе на практиці під час заходів.

Протягом базової річної програми викладається близько 20 дисциплін, задіяно близько 20 педагогів – це майстри своєї справи, відомі люди Рівного. Ми пропагуємо взаємодію дітей, батьків та педагогів. Тому кожен навчальний модуль завершується своєрідним іспитом, який за форматом та атмосферою можна назвати сімейним святом.

Навчання має структуру: 4 модулі, зимовий тематичний фотопроект (фотосесія в кількох образах), літній відеопроект (зйомки відеовізитки про учня, або його авторський телевізійний сюжет).

1-й навчальний модуль спрямований на розвиток вмінь презентувати себе, акцент на комунікаційних дисциплінах, ораторському мистецтві і психології. Завершується звітною прес-конференцією в присутності гостей, батьків із врученням сертифікатів та подарунків.

2-й модуль – це робота з талантами. Колективні й індивідуальні заняття, протягом яких ми досліджуємо які таланти найкраще розкривають кожного учня. Уроки спрямовані на пізнання маленької особистості, а педагоги допомагають їм визначитися із сильним сторонами. Також готуємося отримати досвід публічного виступу на шоу талантів. У такому форматі проводяться іспит 2-го модулю: на малій сцені драмтеатру, в присутності глядачів та журі кожен учасник презентує художній номер. Оплески і підтримка залу гарантовані!

3-й модуль присвячений профільному проекту – це модний показ колекцій одягу й аксесуарів. Всі учні Школи мають змогу вийти на подіум та закріпити навички дефіле, позування, VOGUE, роботи на камеру безпосередньо на професійній локації. Власне, цей період навчання передбачає багато уроків дефіле, стилістики, VOGUE, модельні па, хореографії і фотокласів.

4-й модуль підсумовує роботу наших учнів за попередні місяці. Педагоги дають знання по психології, разом проводимо дослідження краси внутрішньої і зовнішньої, майстер-класи з візажу. Створюємо дух змагання і проводимо конкурс «Леді та Джентельмени ARTMODELS».

Ініціативи Компанії, що стали самостійними успішними проектами

Компанія ARTMODELS – автор кількох власних іміджевих проектів, що стали самостійними брендами. Десятиріччя системної роботи над цими проектами, постійне вдосконалення, пошук нових тем довели, що якісні заходи мають успіх та інтерес у публіки.

Щороку обираємо найкрасивіших рівнянок на Родинному фестивалі краси і талантів «Перлина і Перлинка Рівного» та красуню віком від 25 років у проекті «TOP WOMAN RIVNE». Переможниці регіональних проектів потім представляють наше місто на Всеукраїнському та Міжнародному рівні.

Двічі на рік ми проводимо сезонні покази нових колекцій одягу та аксесуарів на професійному подіумі першої у Рівному модної події «FASHION TIME». В рамках цього проекту існує кілька менших, але важливих ініціатив: «ШОУРУМ», де реалізовують свої колекції місцеві дизайнери, конкурс дитячих і сімейних модних луків «Best of Style», конкурс молодих дизайнерів «1Look» та майданчик для обговорення актуальних тенденцій у сфері краси між фахівцями та молодими спеціалістами «МОДНА ПЛАТФОРМА».

Проекти залучають щоразу нових людей, відкривають нові імена у світі моди, пропагують красу і таланти та виконані на високому рівні з використанням професійної сцени, звуку, світла, режисерських рішень. Кожен проект Компанії ARTMODELS – це світська подія, яку чекають і яку обговорюють!

Випускники Агентства ARTMODELS представляють

У напрямку Агентства Компанія ARTMODELS працює як продюсерський центр, який готує та просуває талановитих учнів і модельної зовнішності вихованок чи вихованців. Це територія здійснення амбітних мрій, в першу чергу для дітей.

Випускниці Агентства ARTMODELS - це переможці та призери Всеукраїнських, Національних та Міжнародних конкурсів краси. Історію перемог почали перші випускниці: Анна БІКУС - Перлина Рівного 2008, переможниця Всеукраїнського конкурсу «Королева Донбасу 2010» (м.Горлівка), Анастасія ПРОСКУРКО - володарка Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Міні світ краси України 2010» (м.Чернівці), Анастасія КИРИЛЕЦЬКА – Перлина Рівного 2010, Міс Галичина 2011 (м.Трускавець), ТОП-50 найкрасивіших українок за версією журналу «Самые красивые українки. Национальное достояние страны», Іванна ГОРЩАР – ТОП-модель України 2011, І Віце-Королева туризму світу 2011 (Miss Tourism Queen of the Year International, CHINA), Анна КРАВЧУК – Міс Західна Україна 2010 (м.Чернівці), Олеся ПРАВНИК – І Віце-Королева конкурсу «Бурштинова корона України 2011» (м.Рівне), І Віце-міс Національного конкурсу «Міс Україна-Всесвіт 2015». Відтоді так щороку з року в рік.

facebook-circular-logo instagram Group