Точки дотику та кипiння. Андрiй Семенчук вiдверто про «Своє»
ArtModels
Точки дотику та кипiння. Андрiй Семенчук вiдверто про «Своє»

Точки дотику та кипiння. Андрiй Семенчук вiдверто про «Своє»

Жовтогарячий лан та синє небо в нього викликають спогади з дитинства, проведеного на рідній Дубенщині. У свої майже 35 він відверто говорить про те, що раніше йменувалося секретом. Розповідає про творчу колаборацію з компанією ARTmodels®, а ще про проект «Свої» та дійсно своїх. Відомий рівненський шоумен, ведучий івентів, артист Андрій Семенчук нині відкриває сторінки зі свого цікавого та малодослідженого журналістами життя кореспонденту ARTMODELS.UA.

Адже часто так багато цікавого таїться за посмішкою людей, чиє покликання – ведучий.

Андрію, давайте відразу знайомитися. Вас часто називають кращим та найзатребуванішим івент-ведучим Рівного. Чи є конкуренція на ринку святкових послуг?

Бути кращим – це вже відповідальність. Тобі поставили оцінку, і ти маєш відпрацьовувати своє свято не на всі сто, а тисячу відсотків. Завжди віддаюся івенту повністю. Бо люблю свою справу! Щодо конкуренції, вважаю, що її немає. На кожного ведучого знайдеться свій замовник. Тому кожен працює на щось «своє». Роботи вистачить усім!

Успіх у івент-галузі: як це відчути?

Можливо, прозвучить банально, але однозначно правильно: це коли твоє хобі стало твоєю роботою. Адже це безцінний момент, коли ти можеш собі дозволити таку непомітну, на перший погляд, розкіш – займатися улюбленою справою.

Дорога до улюбленої справи часто буває тернистою. Як Ви прийшли в івент-галузь?

Шукав я себе дуже довго... Хоча моя освіта – профільна, та я не відразу прийшов в івент. Ви можете собі уявити, що я, Андрій Семенчук, працював провідним геодезистом на одній із рівненських фірм?!

А я можу, бо так і було насправді. Тодішній ринок роботи диктував свої правила. Я спробував себе також чи не у всіх сферах, дотичних до будівництва. Це і столяр, і електрик, і штукатур. Але час розставив все на свої місця. І з радістю та гордістю я можу стверджувати, що шлях до пізнання себе в професії був цікавим. Саме тому можу сказати, що в івенті я нині, наче пташка в польоті, – на своєму місці однозначно.

Нам відомо, що на Вас чекає багато змін у житті, які тісно та нерозривно пов’язані з компанією ARTMODELS?

Відкриваю вам усі карти! Це дійсно так. Адже вже незабаром мене можна буде побачити у зовсім новій ролі – викладача. В ARTMODELS я викладатиму курс «Ведучі заходів». Це новий досвід для мене, і я вдячний Оксані Ігас, що наша співпраця виходить на ще вищий рівень. І велике дякую моїй долі, що звела мене з територією краси, моди та гармонії – компанією ARTMODELS, де щоразу виникає багато викликів та шансів для мене.

Точки дотику з ARTMODELS. Як перша зустріч із компанією переросла у Вашу багаторічну творчу колаборацію?

Про ARTMODELS неможливо не знати та не чути. Ще давніше я спершу познайомився з Мар’яною Ігас. Та доля знає щось значно більше за нас самих: нещодавно я в ролі ведучого долучився до проекту «Свої», який творить ARTmodels та Оксана Ігас особисто. Хочу сказати, що Оксана Михайлівна – це саме та людина, яка щодня робить колосальну роботу, аби рівняни та місто в цілому всебічно та якісно розвивалися. Вона просто рушійна сила компанії, і на своїх тендітних плечах несе купу ідей, які згодом реалізовуються як успішні проекти.

Що для Вас особисто ARTMODELS?

ARTMODELS це не лише про красу. Тут і про любов до України, і родину, і цінність дружби та кохання. Там вчать і виховують. Можу з упевненістю сказати, що компанія ARTMODELS – це обличчя Рівного.

Андрію, Ви особисто як ведучий заходів долучилися до компанії ARTMODELS. Поясніть, чим відрізняється ведучий від тамади?

Ведучий – веде, тамада – тамадує. Тут і додати нічого. Бо у ведучого й тамади підхід до проведення свят різний. До прикладу, я можу без жодних конкурсів зробити те чи інше свято яскравим, активним, вмістким. Або ж дуже люблю долучати дітей на весіллях до всіляких активностей. І дітям весело, і мені приємно, і гості здивовані. Найменше весілля, яке я проводив, було на 15 людей, а найбільше – на 280. І у двох випадках, було гармонійно та весело. Тобто настрій свята не залежить від конкурсів, а залежить напряму від ведучого.

Як виглядає ідеальний замовник і хто він для Андрія Семенчука?

Скажу коротко: ідеальний замовник – це той, який мені довіряє. А ще може стати моїм другом. Мені симпатизують щирі та прості у спілкуванні люди. Часто звучать стандартні питання замовників: «А можна, як не у всіх?». «Звичайно, що можна», – відповідаю я. Адже кожне свято має свій настрій. До прикладу, є механізм проведення весіль. Але від кожного присутнього на святі залежить, яким воно буде. А я точно знаю, що все відбудеться на найвищому рівні. Географія весіль у мене величезна: Харків, Буковель, Київ. І до кожного замовника – особистий підхід.

Але ж Ви не живете однією роботою, Андрію. Що для Вас є головною цінністю в житті?

Прості чотири букви – с і м‘ я. Для кожної людини, як і для мене, це відіграє найбільшу роль. Спасибі моїм найріднішим дружині та дітям за те, що вони є. Я люблю вас!

Правило, яким керуєтеся у житті?

Я не живу думками чужих людей... Мені це не близько. Ти народжуєшся маленькою людинкою, а тебе вже заковують у клітку, у кайданки. Руйную стереотипи. Живу за своїми правилами. І просто люблю життя. Бо ж найкраща версія нас – це ми самі.

Точки кипіння Андрія Семенчука?

Це лінь, з якою я борюся все життя. Але я страшенно лінивий, щоб боротися з нею. Напевно, це єдина моя точка кипіння.

Ідеальний відпочинок для Андрія Семенчука?

Ведучий – професія, що вимагає постійної посмішки та хорошого настрою. Але від цього теж потрібно відпочивати. Я ціную та обожнюю час, проведений зі своєю сім‘єю. Будь це гори чи море. Та підійматися на вершини в житті набагато легше, коли поруч із тобою йдуть твої близькі. Точно так само приємно купатися в морі, але в морі обіймів своєї дитини у тисячі, а то й у мільйони разів важливіше... Ціную справжнє. Ціную момент. Ціную сьогодні.

facebook-circular-logo instagram Group