Дебют Театру Моди на Fashion Time (XVII сезон)
Дебют Театру Моди на Fashion Time (XVII сезон)

Темою 17-го сезону FASHION TІME була весна. Недарма і його лейтмотивом було обрано цитату з відомої драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»: «Весна ще так ніколи не співала…». По-весняному також був прибраний зал та оздоблені фотозони. Модні покази тривали два дні – 30-31 березня.

З новинками моди нового сезону рівнян познайомили як уже добре відомі у Рівному місцеві дизайнери та гуру української моди, так і дебютанти модних показів. Так, рівнянам впродовж двох днів продемонстрували понад 20 весняно-літніх колекцій одягу та аксесуарів для жінок, чоловіків і дітей. Крім модних показів, на гостей у залі також чекало чимало приємних сюрпризів: подарункові сертифікати, розіграш подарунків та інші приємності.

Родзинкою заходу буде презентація театру моди ARTMODELS, це сюрприз-перфоменс, який підготували спеціально до свята. А ще усі відвідувачі змогли побачити дебют-сюрприз – першу постановку Театру Моди ARTMODELS, в якому взяли участь кращі випускники Школи моделей ARTMODELS різних років. Це була справжня fashion-постановка з елементами vogue-дефіле, під час якої моделі продемонстрували ексклюзивну колекцію відомого рівненського бренду Dolloris від місцевої дизайнерки Зінаїди Троянчук, створену спеціально для цього виступу.

До слова, усі дефіле цього разу відбувалися під запальні діджейські сети від MC Gonibez. Також для гостей заходу співали відома співачка Марія Злата та реп-виконавець L’Dar.

facebook-circular-logo instagram Group