Медицина майбутнього вже в EndoClinic
ArtModels
Медицина майбутнього вже в EndoClinic

Ендо клінік

16 вересня виповнюється один рік EndoClinic. Цей медичний заклад зовсім не типовий, однак хотів би, щоб їх високі стандарти медичного обслуговування стали загальнопоширеною практикою. Рівненська приватна клініка орієнтується на кращі приклади Європи, і їй таки вдається створити острівець якісного сервісу та сучасного лікування в нашому місті. У пріоритеті закладу – хороші стосунки персоналу з пацієнтом, його комфортне перебування і мінімально травматичне оперування. Як вдалось організувати цей процес, розповідає в інтерв’ю головний лікар EndoClinic Микола Ординський.

 • Як би описали EndoClinic, якби треба було коротко розповісти про Вашу справу.
 • Це перша в Рівному приватна клініка, яка має цілодобовий стаціонар. Наші пацієнти можуть після операції залишитись у нас до повного одужання. Клініка багатопрофільна: задіяні такі служби, як травматологія, хірургія, гінекологія, неврологія, кардіологія, терапія й інші. Ми співпрацюємо з найкращими медиками у Рівненській області, тому, безумовно, колектив – це сильна сторона EndoClinic.

Наразі обслуговуємо дорослих пацієнтів не тільки з Рівненщини, а також з областей західного регіону та Центральної України.

 • У позиціонування EndoClinic є такі слова, як «інновація» та «новітні технології», у чому це проявляється?

Ми оперуємо сучасно, із дотриманням міжнародних протоколів, усіх наказів МОЗ. Надаємо консультації та здійснюємо обстеження на якісному обладнанні, наприклад, німецьких і японських виробників. У клініці проводяться унікальні оперативні втручання щодо широкого спектру хірургічної та гінекологічної патології, оперативні втручання на суглобах, хребті, кістках, застосовуючи переважно малоінвазивні методики. Що це означає? При такому підході відбувається мінімум надрізів на шкірі та в органах – майже ювелірна робота хірурга. Завдяки цьому пацієнти виписуються та повертаються до нормального життя вже за 3-5 днів після операції! Це в рази швидша реабілітація, ніж практикують у державних лікарнях. Також у нас дуже комфортні палати.

 • Якою має бути медичне обслуговування майбутнього?

Майбутнє медицини – в профілактиці. Треба вкладати більше грошей у профілактику, а не в стаціонар. На жаль, зараз медична система в державі зацікавлена у тому, щоб були зайняті всі ліжко-місця. Ми ж навпаки вважаємо, що чим швидше виписуємо пацієнта і без ускладнень, тим краща ефективність роботи. Тому майбутнє – за малоінвазивним оперативним втручанням. Наступна істина: майбутнє за приватними закладами, бо медицина розвивається тільки там, де є гроші. По фінансуванню я б сказав, що медицина – майже як космічна галузь.

 • На кого рівняєтесь у своїй роботі, чи є конкретні приклади закордонних клінік, у яких Ви переймаєте досвід?

– Звісно, всі наші лікарі орієнтуються на кращі зразки медичних установ Європи. Ми проходимо там навчання, відвідуємо клініки, наприклад, Німеччини, бачимо, яке робоче місце мають тамтешні колеги, і виникає питанням: «Чому ж у нас в Рівному не можуть бути такі умови?» Напевно, це була одна із причин, чому взагалі виникла EndoClinic.

Окремо зазначу, що в нас впроваджуються передові технології та методики в області травматології. Це багато в чому заслуга Валентина Піонтковського – знаного травматолога, доктора медичних наук. Ми запрошуємо до нас у клініку німецького травматолога Евальд Герінг, який тут на місці вчить і передає знання нашим працівникам.

 • Які послуги можна у Вас отримати?

Дуже багато – вичерпний перелік знайдете на нашому сайті. А якщо загалом – то це високоякісна діагностика, амбулаторна та стаціонарна допомога в сфері хірургії і проктології, ортоподеії та травматології, гінекології, нейрохірургії, неврології, гастроентерології, ендокринології та кардіології.

Для нас важливо створити такий простір, щоб клієнт, переступивши поріг, не турбувався, де йому купити ліки або здати аналіз. Ми хочемо надавати всі супуні послуги в одному місці. Людина, яка до нас поступила, платить за послугу– і більше не бігає за медикаментами, не думає, як прохарчуватися: це все входить у нашу роботу. У найближчих планах хочемо розширюватися: встановити МРТ і рентген-кабінет, щоб і за цими послугами не треба було їхати в інше місце. Стратегія – максимальний комфорт пацієнта.

* Розкажіть, з ким Ви працюєте?

Ми працюємо з найкращими заради того, щоб отримати лікування саме в цих медиків, до нас їдуть із інших областей. Це, наприклад, хірурги Віктор Ткач, Андрій Жилінський, Юрій Ординський, травматологи Валентин Піонтковський, Назарій Столярський, Володимир Златів, гінеколог Руслана Трохимович та інші. При тому є молоді перспективні медики, які хочуть працювати, і вони набираються знань від досвідчених старших колег.

 • Чи використовуєте Ви якісь фішки сервісу, щоб встановити довіру з клієнтом?

У нас принцип: комфорт для пацієнта й комфорт для спеціаліста, щоб медперсонал також отримував задоволення від роботи. Сервіс – на європейському рівні, як в кращих клініках Німеччини. Впровадили багато приємних дрібниць і не тільки: каву принесе сестричка або санітарка, знеболення робимо якісне, відсутні специфічні запахи лікарні, в кожній палаті є просторий туалет і душ, маємо навіть мило та шампунь з логотипом EndoClinic, у кожній палаті встановлений телевізор, регульовані ліжка, за вікном – зелень і солов’ї співають, а от черг немає, зустрічають на рецепції привітно з помішкою, дуже смачне харчування готуємо для тих, хто на стаціонарі. Тому завдяки всьому цьому найкраща наша реклама – це відгуки клієнтів!

 • Назвіть топ-5 основних важливих переваг Вашого закладу?
 • Перебування хворого всього 3-5 днів на стаціонарі.
 • Кращі умови медобслуговування.
 • Новітні технології (малоінвазивне оперативне втручання).
 • Забезпечення обстеження на місці в клінці.
 • Комфорт – повний пакет послуг, включно з харчуванням та медикаментами.
 • Ставлення лікарів до пацієнта – теплий контакт між клієнтом і персоналом.
 • facebook-circular-logo instagram Group