Fashion Time XIX сезон
Fashion Time XIX сезон

29 та 30 березня у Рівному у концерт-холі "Хутір" відбувся 19-тий сезон унікальної модної події року "Fashion TIME".

У шоурумі у концерт-холі Хутір протягом двох днів події, були представлені виставки, проекти, композиції, інсталяції, фотозони наших талановитих дизайнерів, художників та декораторів.

Основне дійство відбувається все ж на подіумі. Тут зібрали більше десяти колекцій, кожна з яких вражає своєю самобутність та стилем. Приємно, що в цьому сезоні у нас було багато дебютантів.

Традиційне інтро - так починаємо шоу-програму за участю героїв афіші. В 19-му сезоні особливий номер з елементами акробатики поставили для керівника Театру Моди Катерини Бондар разом з колективом ART of STREETS.

У нас повний аншлаг! Багато резидентів, дебютантів, молодих дизайнерів. Це 19-ий сезон модної події, підготовка тривала кілька місяців. Ми довго думали, як здивувати та чим потішити наших гостей і сподіваємося, що у нас все вийшло!, - зауважила керівниця проекту FASHION TIME. Перша модна подія у Рівному» Марія Паливода.

Вже традиційно в рамках FASHION TIME відбулось це неймовірне шоу, в якому беруть участь клієнти улюбленого багатьма бренду Coccodrillo.

Best Of Style IX - конкурс модних луків для наших моделят, акторів і актрис, ARTMODELS. В конкурсі взяло участь близько 100 дітей з Рівного, Нетішина, Костополя, Сарн, Луцька, Новоград Волинського, Хмельницького, Києва. Яскраве модне шоу подарувало неймовірні емоції дітям та їх родинам.

І звісно на глядачів чекала розважальна програма та виступ від артистів Театру Моди ARTMODELS. Вони показали прем'єру нового провокативного номеру з використанням транспорантів "Що ви знаєте про ARTMODELS?"

facebook-circular-logo instagram Group