​«Покликання – бути жінкою», – Ілона МАЗОРЧУК.
ArtModels
ЖІНКА З ОБКЛАДИНКИ
​«Покликання – бути жінкою», – Ілона МАЗОРЧУК.

«Покликання бути жінкою», Ілона МАЗОРЧУК.

Успішна жінка – успішна всюди. Сім’я, робота, виховання дітей, саморозвиток – їй усе по плечу! Вона красива, розумна, харизматична, енергійна, впевнена у собі та щаслива. Саме так можна охарактеризувати переможницю Першого конкурсу краси, таланту та успіху «TOP WOMAN RIVNE 2018», який вперше пройшов у Рівному в грудні минулого року.

Ілона МАЗОРЧУК народилася шостою дитиною у своїй сім’ї, а тому як ніхто знає, наскільки важливо займатися саморозвитком та розуміти, ким ти є насправді. Вона завжди вірила в те, що якщо дуже чогось хочеш, увесь Всесвіт буде сприяти тому, щоб твоє бажання збулось, адже наш вік обмежений, а тому дуже важливо мати мужність дослухатися до свого серця та своєї інтуїції. Ілона за професією – юрист і психолог, але наразі увесь свій час вона залюбки віддає своєму чоловікові та своїм двом діткам – Беаті й Роберту. Про закулісся конкурсу краси, ставлення до власної перемоги, жіночу конкуренцію, власне дитинство, принципи виховання дітей та секрет щасливої сім’ї читайте у нашому ексклюзивному інтерв’ю нижче.

Скажіть, будь ласка, що спонукало Вас взяти участь у конкурсі «Top Woman Rivne»? Як вдалося наважитися?

– Було неважко. Я труднощів не боюся. Навпаки в мене вони викликають азарт. Я пішла на цей конкурс, тому що це була моя давня мрія. Адже важливо, щоб мрії здійснювалися у житті. Це надихає та піднімає самооцінку. Власне, саме це мене й спонукало до участі.

Що Вам найбільше запам’яталося з участі в конкурсі?

– Запам'яталися, швидше за все, ті відчуття, які були під час самого конкурсу. Це було щось таке дуже тривожне, але дуже приємне, немов вагітність: вона теж така особлива для жінки. Це таке щось тепле й приємне, таке, що зігріває душу. Так само й цей проект. У мене спогад про нього такий, що викликає мурашки на тілі та метелики в животі.

Що було для Вас найважчим під час участі?

– Найважчим, мабуть, було взяти себе в руки й не переживати, контролювати свої емоції, тому що переживань було дуже багато, але коли ти долаєш свої хвилювання, то тоді це все вже йде просто в кайф. Пам’ятаю, коли був перший вихід і ми демонстрували одяг від Андре Тана, то мені це не вдалося. А ось вже всі наступні виходи я взяла себе в руки, заспокоїлась – і прокайфувала.

Як Ви себе почували в умовах конкуренції серед жінок під час такого конкурсу?

– Ніколи не сприймала дівчат як конкуренток. Я сприймала кожну з них як особистість, як індивідуальність, як кожну чимось гарну і чимось привабливу, як таку, яка достойна перемогти в цьому конкурсі. Тому я тільки рада нашому знайомству. Хоча після завершення конкурсу в мене були такі відчуття, що в чомусь ставлення дівчат змінилося до мене. Це той осад, який на сьогоднішній день мені не хочеться згадувати.

Що дала Вам участь у конкурсі? За чим Ви туди йшли?

– Для мене основним була далеко не перемога. Я йшла просто за участю, за емоціями, за досвідом, за переоцінкою себе. Адже ми ростемо завдяки подоланню труднощів, коли виходимо з певної зони комфорту. Загалом враження від участі у конкурсі лише позитивні.

Як вплинула на Ваше подальше життя ця перемога?

– Не можу сказати, що якось особливо щось змінилося у моєму житті після цього. Наприклад, що після конкурсу я встаю зранку і мене чекає сніданок у ліжко, а я перестала готувати – ні. Всю роботу, яку я робила раніше, продовжую робити. Але щось таке, знаєте, непомітне змінилося всередині мене, що робить мене щасливою, що піднімає на певний рівень вище. Бо я переборола себе, тому що раніше я ніколи не виступала перед публікою: я цього завжди боялася. руки пітніли, але тепер не боюся. Я вважаю, що в житті постійно треба боротися зі своїми комплексами, своїми страхами, адже це заважає людині розвиватися й бути собою. Цей проект для мене став саме таким.

А популярність, впізнаваність Вам дав цей проект?

– Я цього не прагнула і не ставила собі за мету. Я не є публічна людина. Тому що знаю, що якщо ти працюєш для публіки, віддаєш свою енергію людям, то для сім'ї вже залишається менше, а для мене на сьогоднішній день сім'я посідає перше місце у житті, тому усю свою енергію та тепло я хочу віддавати лише сім'ї. Не можу сказати, чи стала я більш впізнаваною, чи ні. Зі мною в місті багато людей вітаються, але я не знаю точно, звідки саме вони мене знають – з проекту чи, можливо, ми познайомилися десь на інших заходах.

Як сім’я поставилася до Вашої участі в цьому конкурсі? Як рідні зреагували на Вашу перемогу?

– Позитивно. Вони підтримали мене, і я їм дуже вдячна за це. Тому моя перемога – це їхня підтримка, їх розуміння та тепло, яке вони мені віддавали в той період. У мене двоє діток – хлопчик і дівчинка. Донька минулого року брала участь у конкурсі «Перлинка Рівного». Тоді вона не перемогла. Але після моєї перемоги вона сказала: «Мама, коли мені буде 35 років, як тобі, я теж візьму головну корону, а це в мене була «перлинка-розминка». А от син наступного дня після конкурсу прийшов зранку до мене, надягнув мені корону, коли я сиділа на кухні, і сказав: «Мама, тепер ти наша королева і нічого не будеш робити. Я тобі зараз зроблю каву, і ти будеш тільки насолоджуватися життям». Чоловік також дуже зрадів моїй перемозі, хоча в нього після цього, можливо, з’явилася певна конкуренція відносно інших чоловіків.

Чи плануєте далі продовжувати свій шлях у цій галузі? Можливо, є бажання взяти участь ще у таких конкурсах?

– Я цю мрію виношувала дуже довго. У мене випала нагода нею скористатися, і я це зробила. Якщо в майбутньому в мене буде нагода в рамках іншого проекту себе спробувати, то я обов’язково використаю цю можливість.

Як Ви особисто розцінюєте свою перемогу? Чи дає вона Вам якусь додаткову місію, відповідальність?

– Звісно, що я відчуваю на собі відповідальність за перемогу перед рівнянами, їхнім вибором, тому що я ніяк не хочу їх розчарувати в тому, що вони зробили саме такий вибір. Звісно, я готова співпрацювати, йти назустріч будь-яким проектам, можливо, в плані благодійності також.

Що для Вас означає ARTmodels?

– ARTmodels для мене – це певний стиль, характер, школа, яка на сьогоднішній день для мене є найкращою в Рівному, тому що вона займається розвитком дітей, кожною зокрема індивідуальністю. Тому в мене від компанії «ARTmodels» лише найпозитивніші враження. Звісно, я радитиму усім своїм знайомим цю школу, тому що тут займаються розвитком дітей різного віку різнобічно та відкривають талант кожного у різних галузях.

Охарактеризуйте трьома словами: ARTmodels це ...

– ARTmodels – це престиж, характер і мода. На мою думку, це круто навчатися в ARTmodels.

Знаю, що Ви народилися в багатодітній родині. Розкажіть про Ваше дитинство.

– Вдячна Богу, що мала можливість народитися в багатодітній сім'ї, в сільській місцевості, де проводила багато часу на природі. Було веселе й тепле дитинство, панували щирі стосунки з кожним членом великої родини.

Які у Вас принципи виховання власних дітей? Ви — сувора мама, чи більше балуєте їх?

– Я – мама, яка поєднує і кнут, і пряник. У нас є встановлені певні рамки у вихованні дітей. Є певні речі, які ми їм дозволяємо, а які категорично не можна, тому що вони, наприклад, можуть зашкодити їхньому здоров'ю та життю. У нас завжди є альтернатива. Наприклад, не можна бігти по дорозі, але ти можеш побігати в парку. Я просто так нічого не забороняю своїм дітям без пояснення причини заборони і намагаюся дати можливість їм розвиватися, подумати й побути наодинці. Звісно, як і у кожної мами, у мене теж бувають проблеми у спілкуванні, тому що діти – це наші вчителі. Вважаю, що вони приходять на цей світ, щоб навчити нас, дорослих. І вони мене вчать.

Як Вам вдається поєднувати особисті справи та сім’ю?

– Нам, жінкам, вдається поєднувати багато справ відразу, бо нас цим наділила природа. Насправді це неважко, коли є для кого і заради кого, коли бачиш результат своєї роботи і він тобі подобається.

Що для Вас означає «бути жінкою»?

– Бути жінкою – це бути духовно наповненою та щасливою, щоб бути хорошим прикладом для своїх діток і надихати свого чоловіка. А насправді жінка – це щирість, краса, розкіш, задоволення. Адже роль жінки – прикрашати та змінювати цей світ.

У чому, на Вашу думку, секрет щасливої сім’ї?

– Щаслива сім'я – це, насамперед, здорова сім'я психологічно, де можна вирішити будь-які проблеми чи питання домовленістю, де панує любов і взаєморозуміння. Це та родина, яка підтримує один одного, та, яка допомагає розвиватися кожному окремо. Можливо, у когось інше розуміння цього поняття, але для мене це саме такі пріоритети.

Розкажіть про якусь подію у житті, яка змінила Ваше життя.

– Подія, яка докорінно змінила моє життя, – це, звісно, народження дітей. Мені здається, що життя кожної жінки поділяється на періоди до народження дитини та після. Особливо народження другої дитини. Адже коли народилася перша, то це все було дуже правильно, як книжка пише, за суворим дотриманням рекомендацій лікарів. Між моїми двома дітками різниця невеличка – всього півтора року. Так-от, вже коли народилася друга дитина, то все було на материнській інтуїції. Можу сказати, що я навіть розкрилася більше духовно з народженням саме другої дитини.

І наостанок — що побажаєте нашим читачкам?

– Я хочу побажати кожній жінці не соромитися бути собою, тому що кожна жінка – це те прекрасне, що послав Бог на цей світ. Тому мені б хотілося, щоб жінки ніколи не сумнівалися в собі, були впевнені та любили себе такими, якими вони є.

Відповіді діточок:

Що для вас означає перемога мами у конкурсі краси?

– Мамина перемога у конкурсі для нас – це багато хороших емоцій, які залишаться у пам'яті назавжди.

Чи змінилася мама після перемоги у конкурсі?

– Беата: Я б не сказала.

– Роберт: Так, вона стала красивішою.

Як вас виховує мама? Вона більше сувора чи балує вас?

– Мама нас дуже любить, і ми відчуваємо це, але іноді вона буває сувора, коли ми порушуємо якусь нашу домовленість.

Що в мамі вам подобається найбільше, а що б хотіли змінити?

– Наша мама нам дуже подобається. Нехай все так і залишається.

Яке сімейне свято ви любите найбільше і чому?

– У нас багато сімейних свят. Але найулюбленіше з них – 12 липня, свято Петра і Павла. Бо це – День народження нашої мами та День ангела нашого тата, а ми – Павлівна й Павлович. Тому це справжнє свято всіх і кожного. У цей день у нас багато подарунків і гостей.

Відповіді чоловіка:

Як Ви відреагували на намір Ілони брати участь у конкурсі «Top Woman Rivne»?

– Відреагував позитивно. Я не був проти та підтримував її.

Як розцінюєте перемогу Вашої дружини у цьому конкурсі?

– Вважаю, що вона достойна перемоги та здобула її цілком заслужено.

Які якості Ви найбільше цінуєте у Ілоні, а які б хотіли змінити?

– Найбільше у дружині я ціную цілеспрямованість. А от змінити я б хотів її впертість.

Чи вплинула популярність Ілони після конкурсу на Ваші стосунки?

– Популярність не вплинула на наші гарячі стосунки. Ілона – дуже скромна людина.

Які правила, традиції та принципи є у Вашій сім'ї?

– Наше головне гасло: «Один за всіх і всі за одного!».

Бліц-анкета:

Якби я була не Ілона, я була б… то мене не було б взагалі.

Зранку я, перш за все, … випиваю стакан води.

Мій день завершується тим, що… дякую Богу, за прожитий день.

Прокинутися вранці мені допомагають… обійми рідних.

Я ніколи не вийду з дому без… посмішки.

Колись я куплю собі… будиночок на березі моря.

Найбільше я люблю… життя.

Я терпіти не можу… брехню.

Я ніколи ні з чим не сплутаю… щирість.

Життя занадто коротке, щоб… нудьгувати.

Найбільше у житті я боюся… втратити близьких мені людей.

Я мрію познайомитися з… світом.

Я щиро вірю в… добро та любов.

Спілкувалася Марина НАЗАРЧУК

facebook-circular-logo instagram Group