Ініціативи Компанії, що стали самостійними успішними проектами
ArtModels
Ініціативи Компанії, що стали самостійними успішними проектами

Ініціативи Компанії, що стали самостійними успішними проектами

Компанія ARTMODELS – автор кількох власних іміджевих проектів, що стали самостійними брендами. Десятиріччя системної роботи над цими проектами, постійне вдосконалення, пошук нових тем довели, що якісні заходи мають успіх та інтерес у публіки.

Щороку обираємо найкрасивіших рівнянок на Родинному фестивалі краси і талантів «Перлина і Перлинка Рівного» та красуню віком від 25 років у проекті «TOP WOMAN RIVNE». Переможниці регіональних проектів потім представляють наше місто на Всеукраїнському та Міжнародному рівні.

Двічі на рік ми проводимо сезонні покази нових колекцій одягу та аксесуарів на професійному подіумі першої у Рівному модної події «FASHION TIME». В рамках цього проекту існує кілька менших, але важливих ініціатив: «ШОУРУМ», де реалізовують свої колекції місцеві дизайнери, конкурс дитячих і сімейних модних луків «Best of Style», конкурс молодих дизайнерів «1Look» та майданчик для обговорення актуальних тенденцій у сфері краси між фахівцями та молодими спеціалістами «МОДНА ПЛАТФОРМА».

Проекти залучають щоразу нових людей, відкривають нові імена у світі моди, пропагують красу і таланти та виконані на високому рівні з використанням професійної сцени, звуку, світла, режисерських рішень. Кожен проект Компанії ARTMODELS – це світська подія, яку чекають і яку обговорюють!

facebook-circular-logo instagram Group