​Іванна Пристайович: «У моїх руках повний самоконтроль»
ArtModels
​Іванна Пристайович: «У моїх руках повний самоконтроль»

Іванна Пристайович: «У моїх руках повний самоконтроль»

Успішна людина – успішна у всьому. Особливо, якщо це – жінка. Вона цілеспрямована, впевнена у собі та вже має за плечима чималий життєвий досвід, яким любить ділитися з охочими. Усе це – про Іванну Пристайович, журналістку, громадську діячку, активістку та просто красуню. Нині вона є керівницею сайту добрих новин «Свої» та за сумісництвом – помічницею депутата Рівненської міської ради. Вона вміє надихати, цінувати себе, насолоджуватися життям, бути потрібною суспільству та задоволеною собою. Іванна успішно навчилася поєднувати кар’єру та материнство, виховуючи чудового блакитноокого синочка, а також постійно займається саморозвитком у різних сферах життя й не боїться приймати нові виклики та підкорювати нові вершини. В інтерв’ю для журналу ARTMODELS Іванна охоче поділилася своїм секретом успіху, розповіла, як їй вдається зберігати внутрішню свободу попри все, а також про власне табу.

У чому Ви вбачаєте свою життєву місію?

  • Вважаю, що свою головну життєву місію я вже виконала: народила цьому світу ще одну прекрасну людинку, а собі – турботливого сина. А загалом це доволі філософське питання. Якщо заглиблюватися у роздуми, то своїм унікальним життєвим завданням бачу робити щось корисне суспільству, в якому живу, розвивати та будувати комфортне життя у місті, яке люблю, працювати, виходячи за рамки особистих інтересів, тобто не з метою просто отримати задоволення та заробити гроші, а щоб мої знання, прагнення та праця були потрібними бодай певному колу людей.

Як Ви надихаєтеся?

  • Мене надихають три речі: кава, тиша та люди з їхніми «personal stories».

Які принципи сповідуєте по житті? Чи є у Вас якесь табу?

– У роботі мої принципи – це планування, постійне вдосконалення та навчання, перевірка своїх рішень, а в особистому житті – це довіра, адже вона є фундаментом будь-яких взаємовідносин. Моє професійне табу – заздрити людям, адже ніхто з нас не знає, що відбувається у душі того, хто, на наш погляд, успішний та щасливий. Я за те, аби жити за власним сценарієм. А приватне табу будується на моральних нормах та принципах.

Що змушує Вас прокидатися вранці та рухатися вперед?

– Можливо, це звучатиме банально, але це стратегія руху в майбутнє. Я чітко усвідомлюю, що хочу собі, своїй сім’ї та людям, а для цього відправною точкою є прокинутися та йти працювати.

Як Ви боретеся з сумом, депресією та поганим настроєм?

– Усе вищезгадане не зовсім про мене, адже я знайшла свій внутрішній емоційний баланс. У моїх руках повний самоконтроль. Я розумію реальність, яка мене оточує, і це допомагає краще адаптуватися до неї. Звичайно, є ситуації, коли я розчаровуюся в чомусь чи комусь, і це може супроводжуватися поганим настроєм – тоді тут допомагає робота. Просто в ці моменти працюю більше, ніж зазвичай. Ніщо так не піднімає настрій, як справа, яка приносить задоволення.

Як змінилася Ваша буденність за останні пів року?

– На деякий час карантин змусив мене відмовитися від багатьох буденних радощів у вигляді зустрічі з друзями на каву та залишитися в соціальній ізоляції. Відтак перший місяць був не зрозумілим, адже зупинилися також деякі робочі процеси, а за моєю спиною була команда, яку не хотілося втратити. Довелося сповільнити ритм, в якому звикла жити, попрацювати менше, однак продуктивніше, я вважаю. А також це була можливість більше часу провести із сином, адже він так швидко росте, а в постійній зайнятості часто не вистачає часу на найдорожче.

Як у нинішніх реаліях зберегти внутрішню свободу?

– Потрібно завжди залишатися собою. Не формувати себе, опираючись на думку та очікування інших, сподіваючись на бонуси в майбутньому. Можливо, така поведінка й забезпечить короткочасні переваги, однак, граючи чужу роль, можна втратити себе, зіпсувати відносини з людьми та нашкодити особистому зростанню.

Що порадите людям, які все ще знаходяться у пошуку себе і свого «я»?

– Моя порада: оточіть себе «правильними людьми», читайте корисну літературу, спробуйте знайти своє хобі. Все це створює додаткову енергію для життя!

Продовжіть речення: «Моє світло в ...»

– Моє світло в гармонії з моїм внутрішнім «я» та щасливих блакитних оченятах мого сина.

facebook-circular-logo instagram Group