​Мар'яна Ігас – візажистка
ArtModels
​Мар'яна Ігас – візажистка

Мар'яна Ігас – візажистка

«Мене звати Мар‘яна Ігас, і я візажистка. Також викладаю теорію та практику основ візажу для роботи в професії та курс макіяжу для себе. Коли ще поняття «бровист» не було, я повертала здорову форму брів дівчатам і продовжую із задоволенням робити це зараз».

Для того, щоб бути технічним майстром, потрібно постійно практикувати й завжди тримати руку на пульсі новинок.

Постійно оновлюю знання та підвищую свою кваліфікацію. Нова косметика з’являється мало не щодня, а тенденції змінюються посезонно. Але мода проходить, а стиль залишається. Тому в професії візажиста дуже важлива психологія: клієнт має своє особисте бачення образу, а майстер має вислухати побажання та все збалансувати, щоб у результаті були задоволені обоє. Наприклад, багато разів я відмовила дівчат від кричущого поєднання синіх тіней і червоної помади.

Працюю так, щоб клієнт повернувся і став постійним.

У сфері краси я вже 15 років. Маю власну студію макіяжу MAKE UP STUDIO MARIANNA IHAS.

Наша команда може зробити макіяж будь-якої складності, підготувати велику кількість моделей до показів і фотосесій.

А ще швидко та класно оформити брівки; навчити робити макіяж для себе чи допомогти освоїти мистецтво візажу, щоб стати професійним майстром.

Моя основна порада. і вона незмінна уже багато років, – перед тим, як почати фарбуватися, потрібно навчитися гарно вмиватися! Адже навіть найдорожча косметика на недоглянутій шкірі виглядає дешево! Тому щоденний догляд – це передусім. Звертаюсь до тих, хто «списує» відсутність хорошого щоденного догляду на відвідування косметолога раз у місяць. Але ж до стоматолога ми ходимо раз у 6 місяців, і це не звільняє нас від чищення зубів двічі на добу. Так само й догляд має бути ретельним і регулярним. Про це та багато іншого розповідаю на заняттях, які Ви також можете відвідати.

Адреса студії: MANHATTAN city hall, 3 поверх

Тел.: +380676636048

FB: Мар‘яна Ігас

Insta: marianna_ihas_make_up

facebook-circular-logo instagram Group