«Перлинка і Перлина Рівного» 2018
«Перлинка і Перлина Рівного» 2018

9 вересня, у Міжнародний День краси, у Рівному в міському палаці культури «Текстильник» відбулося гарндіозне, феєричне, яскраве шоу - об’єднаний фінал Родинного фестивалю краси й талантів «Перлинка Рівного 2018» та конкурсу краси «Перлина Рівного 2018», який реалізувався в рамках Громадського бюджету Рівного компанією «ARTMODELS» та ГО «Нація талантів».

За головну корону конкурсу змагалося 24 маленьких та 12 дорослих красунь. Темою фінального шоу була обрана теза: «Родина - моя сила». Таким чином, усе від дрес-коду учасниць до творчих завдань і традиційного соціального проекту було сповнене духом любові, сімейним затишком та родинним теплом.

Адже проект, в першу чергу, спрямований на збереження та пропаганду сімейних цінностей. Усі фіналістки також брали участь у багатьох цікавих соціальних та благодійних заходах. Та найголовніше, що дарує фестиваль для фіналісток - це всебічний розвиток дівчини як гармонійної особистості, розвиток її талантів, вдосконалення естетично-виховних традицій, а також формування позитивного сприйняття світу.

Новий досвід від взаємодії з Родинним Фестивалем краси і талантів «Перлинка і Перлина Рівного» отримали не лише учасниці, але і їх родини. Впевнені, що вони ніколи не забудуть атмосферу закулісного життя, примірок, зйомок, інтерв’ю. А все завдяки соціальному проекту, який займає центральне місце у процесі підготовки до фіналу. Традиційно ми обираємо ціннісну і значущу для нас тему. Відтак, маленькі фіналістки «Перлинки Рівного 2018» знімали відеоролики на тему "Наша родинна традиція", а дорослі учасниці «Перлини Рівного 2018» - «Рівне – місто мрії».

facebook-circular-logo instagram Group