Репортаж з фестивалю "Таланти Карпат" 2020
Валерій Якимчук
Репортаж з фестивалю "Таланти Карпат" 2020

Ця мандрівка мала статися ще на початку травня, але ковід переплутав усі календарі. Наші талановиті діти ARTMODELS чекали її як найголовнішої події року. Ще б пак. Адже ми так любимо збиратись у подорож, знайомитись з новою локацією, робити фотосесії, креативити, репетирувати разом, ділити побут і відпочинок теж разом! Тож літня поїздка у Буковель стала одним із найяскравіших спогадів для Театру Моди, хоч через карантин змогла поїхати лише половина складу акторів та актрис. Проте кожен, хто був у числі делегації з Рівного, отримав силу силенну власних спогадів.

Нам було в задоволення відпрацьовувати номер просто неба, милуючись краєвидами гір, щоб наступного дня виконати програму на максимум і здобути гран-прі фестивалю «Таланти Карпат». Встигли відзняти фотосети зранку, вдень і, навіть, вночі будучи вбраними у неймовірні сукні з колекції Зіни Троянчук та вишиванки.

Тож в скарбничці Театру Моди це іще одна гарна мандрівка і участь у всеукраїнському проекті, де наші вихованці успішно захистили честь рідного міста. Але не менш важливо те, як ми драйвово і незабутньо провели спільний час з дітьми, батьками та педагогами і точно були у той момент щасливі!

facebook-circular-logo instagram Group