TARABAROVA: СВІТЛО В ТОБІ
ArtModels
TARABAROVA: СВІТЛО В ТОБІ

TARABAROVA: СВІТЛО В ТОБІ

Співачка, автор текстів і музики, продюсер, акторка Світлана Тарабарова, можливо, навіть не здогадується, як часто на території краси, гармонії та добра в офісі ARTMODELS звучать її пісні. Але нам так само резонує якісна україномовна музика з сенсом, тому в плейлисті завжди є щось запальне від цієї співачки з жагучим кольором волосся. Зрештою, саме її композиція «Світло в тобі» підштовхнула нас до головної теми цього номера журналу. Ми раді, що маємо змогу поділитись із читачами частинкою добра та позитиву. Ексклюзивно для ARTMODELS.ua про цінності, блогінг, материнство розповідає TARABAROVA!

В одному з інтерв’ю Ви сказали, що Ваш стиль у музиці можна назвати «Сонячний біт». Поясніть, що це таке і які пісні підходять під це визначення?

– Будь-які пісні, які несуть світло та позитив можна назвати «Сонячним бітом». Насправді це вигаданий стиль, але він якнайкраще передає настрій музики, яка мусить дарувати тепло та радість людям.

Ви відвідали з концертами багато куточків України, в тому числі навіть на передовій бойових дій. Яким чином музика допомагає перевести більше людей на сторону світла й добра?

– «Роби, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є», - здається, це слова Рузвельта, та вони відображають те, що відбувалось із моєю творчістю останні роки. Я розумію, що не зможу сподобатися усім, тим більше навернути когось на добрі справи та вчинки, тож просто роблю, що відчуваю тут та зараз, та як дитина тішуся, якщо це знаходить відгук у серцях людей.

Ваша творчість україномовна і в той же час успішна: радіостанції обожнюють «Цунамі», «Мені казково» й інші треки. Чи була спокуса писати англійською або російською, щоб збільшити аудиторію? І звідки така впевненість, що для проєкту TARABAROVA україномовний творчий шлях правильний?

– Ми не ставимося до нашої творчості як до «проєкту», бо інакше би, певно, вибрали більш легкі шляхи до успіху. На якомусь етапі я просто відчула, що це найменше, що я в силах зробити для розвитку своєї країни. Я не зможу перевчити людей, які все життя говорили іншими мовами, але я спробую зробити українську привабливою та модною для дітей та молоді – тих, в чиїх руках майбутнє України.

Кому присвячена пісня «Світло в тобі»? Пригадайте, як її створювали, звідки прийшов цей текст і ця фраза? Зрештою, під впливом саме цієї Вашої пісні ми надихнулися на головну тему журналу. А у вас фраза «світло в тобі» отримала продовження також і в особистому бренді одягу.

– Пісня «Світло в тобі» народилася взимку 2015 – 2016 року. Після двох важких років, після альбому «Вірю. Знаю», який повністю був присвячений нашим захисникам. Люди втомилися від постійної напруги та поганих новин, всім хотілося тепла та надії, що все буде добре. Я відчула, що можу дати це тепло та надію, розповісти, що в своїх прагненнях ми не самі – нас дійсно багато – простих і «світлих людей».

Вас звати СВІТЛана, Ваша мама також СВІТЛана, загалом сценічний образ також навколо добра та світла, навіть колір волосся жагучо-яскравий. Чи легко на хвилі позитиву будувати кар’єру?

– Так, батько назвав мене на честь матері, та я дуже вдячна родині за виховання. Був етап у житті, коли я працювала під псевдонімом, але відчувала себе ніяково. Тож коли розпочинала сольну кар’єру, із радістю повернула собі своє справжнє ім’я. Важко говорити про кар’єру: в шоу-бізнесі ти або чийсь продюсерський проєкт – та чітко виконуєш настанови, або просто живеш своїм життям. Я обрала другий шлях.

Окрім того, що Ви співачка, автор і композитор, то тепер ще й впевнено можна сказати: «TARABAROVA – інстаблогер». Яка із цих ролей та чим найбільше подобається?

– Ніщо та ніхто не замінить відчуття спілкування з людьми, коли ти стоїш на сцені, а величезна зала співає з тобою в унісон! Це щира правда. Instagram, Tik-Tok, FB – це можливість спілкування із слухачами в проміжку між концертами, бути ближчими, навіть коли нас розділяють відстані, кордони, карантини.

Дайте кілька порад із власного досвіду, як розвинути особистий бренд в Instagram, про що писати, яким чином бути активним і помітним?

– Я не зовсім стандартний блогер. Я не беру участь у гівах, не хайпую на матах та інших речах, які дають швидкий зріст популярності серед підлітків, тож шукачі чарівної пігулки «як стати відомим блогером за 1 годину» можуть вже перегортати сторінку. Розповім тільки банальні речі: у гонитві за хайпом ви ризикуєте втратити особистість – тож просто будьте собою. Та нехай в тебе буде не так багато підписників, але це будуть «твої люди», а це набагато важливіше, ніж тисячі іноземців, що підписалися на твої оголені сідниці.

Нині Ви в очікуванні народження донечки. Як змінилося життя мами-артистки, чи пишеться в такий період музика, чи все-таки вся увага домашнім справам?

– Материнство змінює геть усе. Ти нарешті розумієш, що таке справжнє щастя. Так – це дуже важко! Про це не заведено говорити, але це ВАЖКО! Однак в природі все гармонійно: тож рівно наскільки це важко – рівно настільки ж це щастя. Все, що трапляється в моєму житті, знаходить відгук у творчості – тож зараз ми готуємо кілька нових пісень, які 100% вам сподобаються!

9 вересня – Міжнародний день краси, а також у цей день наші читачі вперше прочитають інтерв’ю із Вами. Що хотілося б їм побажати?

– Хочу поділитися головним секретом краси: просто зараз підійдіть до дзеркала, уважно подивіться на себе та... посміхніться. Будь-які креми чи процедури не зроблять вас приголомшливо-красивою як звичайна посмішка.

Я щиро бажаю кожному мирного неба, відчуття радості та завжди залишайтеся на світлій стороні!

facebook-circular-logo instagram Group