Театр Моди - колектив, що підкорює головні сцени країни
ArtModels
Театр Моди - колектив, що підкорює головні сцени країни

Театр Моди - колектив, що підкорює головні сцени країни

Театр Моди - це гордість ARTMODELS, він був створений у 2018 році. Основний склад творчого колективу, актори та актриси якого представляють нашу Компанію на всіх топових заходах. Унікальний для України формат, що поєднує хореографію, дефіле, VOGUE-позування, акторську гру в єдиному номері.

Театр Моди складається з учасників, які уже здобули базові знання протягом річної програми навчання у Школі, або через інтенсивні курси підготовки. Передбачається, що вихованці ТМ володіють основами з даних дисциплін і мають відповідний рівень для участі в креативних номерах.

Нині цей колектив налічує майже 60 акторів і актрис. Вони різного віку, але дружні, веселі, готові вчитися новому. Сформувалась також товаристська ком'юніті вже батьків дітей Театру Моди, які створили власний клуб - MAMAFIA.

Театр Моди ARTMODELS – це перепустка за куліси, або на знімальний майданчик всеукраїнських телеканалів. Учасники основного колективу мають змогу працювати поряд з реальними зірками шоу-бізнесу (гурт АНТИТІЛА, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Андре Тан та інші).

Ми подорожуємо Україною і відкриваємо нові горизонти, щоби зростати, беремо участь в різноманітних заходах, експериментуємо з форматами. Разом з ARTMODELS учні отримують більше можливостей реалізувати себе й подолати страх публічних виступів. Ми завжди шукаємо нові майданчики для виступів, готуємо номери і костюми, ми завжди в центрі подій і в центрі уваги.

Для наших вихованців доступні професійні подіуми та великі сцени України. Колектив Театру Моди вже підкорив сцени Національної Опери, Палацу Спорту України, стадіону «Арена Львів» тощо.

Водночас для нас не є самоціллю перемога будь-якою ціною, але наша мета – дати кожному можливість максимально проявитись, здобути цінний досвід і стати кращою версією себе. Щасливі, впевнені у собі молоді українці, красиві і талановиті – ось таких учнів ми виховуємо на території краси, гармонії і добра.

facebook-circular-logo instagram Group