TOP ARTMODELS 1.0
TOP ARTMODELS 1.0

Це авторський проект компанії ARTMODELS, що тісно пов’язаний із моделінгом. Його формат найбільше схожий до традиційних конкурсів краси та талантів, але, у нашому випадку, виключно між вихованцями Театру Моди.

Зважаючи, що не завжди і не усі мають можливість брати участь в подібних конкурсах в інших містах України, ми вирішили влаштувати таку практику для акторів та актрис у Рівному. По-перше, це досвід участі в реальних змаганнях з реальним оцінюванням від журі та призами. Занурення в атмосферу конкурсу, що стимулює вихованців зібратися з силами і постаратись проявити себе якнайкраще. По-третє, це шоу з відповідним оформленням.

Дякуємо нашим партнерам - компанії VIOLA за професійні світло та звук, а також педагогу Ріні Берук за оформлення сцени.


На майданчику працював професійний оператор та фотограф, тож моделі відчували себе справді зірками виходячи на подіум. А ми тепер маємо репортаж за згадку про подію.

В конкурсі взяли участь ХХ дітей: молодша, середня та старша група Театру Моди.

Вони виходили в різних образах, які підготували самостійно - вихід у мерчі Театру Моди, вишиванках, вечірніх сукнях\костюмах та колекція Andre Tan Kids.

Педагоги Театру Моди підготували учням цікаві номери і схеми виходів з елементами хорегіографії та VOGUE. Дякуємо за це Надії Пивовар, Сергію Рабченюку та Дарії Ядчишиній.

facebook-circular-logo instagram Group