Виступ перед 10-тисячною аудиторією у Палаці спорту
Виступ перед 10-тисячною аудиторією у Палаці спорту

17 листопада 2019 року талановиті актори і актриси Театру Моди ARTMODELS вдруге вийшли на велику сцену разом із улюбленим гуртом АНТИТІЛА. Це був наш перший Палац Спорту, перша телеверсія і перший прямий ефір на телеканалі «М1».

Вихованці ARTMODELS закривали всеукраїнський тур HELLO гурту АНТИТІЛА! Це особливий тур для пісенного гурту, який таким чином відзначав своє 10-річчя. Шоу готували півтора роки, створили ексклюзивну сцену та круті режисерські рішення. Тож нам було вкрай цікаво стати частиною цього дійства.

І ми готувались до цього виклику відповідально. Репетирували і відточували номер жестовою мовою, який покладений на текст пісні «Лови момент». Цим завдячуємо Юлії Сливці, яка адаптувала рухи під пісню. Пошили блакитні костюми, продумали та відтворили образ для десятків дітей. Дякуємо нашим візажистам і перукарям, які в екстренному режимі у гримерці підготували кожного!

Після виступу вся команда ARTMODELS і діти, і їх батьки разом драйвово відтанцювали весь концерт АНТИТІЛ вже у залі. Рівняни були повні енергії та емоцій, знали всі тексти гурту і підспівували з повню залою Палацу Спорту!

facebook-circular-logo instagram Group