Звіт ГО «Нація Талантів»  про діяльність у 2020р.
Звіт ГО «Нація Талантів» про діяльність у 2020р.

2020 рік для ГО «Нація Талантів» був не простим, втім в умовах карантину – результативним.

Нашій команді вдалося реалізувати два потужних проекти «Можливості без меж» та Кінопроект «Різдвяні історії».

Соціальний проєкт "Можливості без меж". Обласний конкурс програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. Бюджет проєкту- 40000 грн, власний внесок організації - 6 000 грн, фінансування з обласного бюджету 34000 грн. В Управлінні Державної казначейської служби України у м. Рівному Рівненської області відкрито спеціальний рахунок організації на реалізацію даного проєкту. Наша організація є заявником та виконавцем даного проєкту. В рамках реалізації проєкту «Можливості без меж» було організовано низку цікавих і розвиваючих майстер-класів, до роботи залучили творчих педагогів школи розвитку ARTMODELS, зробили професійні фотознімки, а також відзняли серію із 17-ти відеороликів, які популяризують толерантне ставлення до людей з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату тощо. Проект здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі проектних ініціатив.


Можливості без меж

У 2020 році отримували фінансування в рамках програми Інституційної підтримки - Культура в часи кризи. № 3INST81-26469 від 27.10.2020р. - 852540 грн. В рамках даного проекту наша команда творчих людей реалізувала кіно-проект «Різдвяні історії». Понад пів сотні дітей віком від 6 до 16 років та їх батьки взяли участь у новорічно- різдвяному проекті «Різдвяні історії». «Різдвяні історії» - поєднують в собі різні види сценічного мистецтва та різні формати його подачі. "Різдвяні історії" - це родинні історії, сімейні зустрічі, тихі і водночас веселі вечори, дитячі посмішки та щедрі столи. На знімальному майданчику ми поєднали родинний дух, затишок та дзвінкий дитячий сміх. У кожну сцену вкладаємо душу, це підтверджують герої які з’являються у кадрі.

Наша організація у складних умовах обмежень та локдаунів – взяла курс на саморозвиток та створення команди проектних менеджерів у сфері культури задля сталості розвитку організації.

Різдвяні історії
facebook-circular-logo instagram Group